16.1 C
Киев
Четверг, 7 июля, 2022
додомуСуспільство​За кого проголосували кияни на виборах до Верховної Ради?

За кого проголосували кияни на виборах до Верховної Ради?

Всі 13 округів Києва проголосували за партію «Слуга народу» та мажоритарників від цієї ж партії.

На дострокових виборах Верховної Ради у всіх 13 округах Києва виборці проголосували за партію «Слуга народу» та мажоритарників від цієї ж партії, згідно з результатами підрахунку 50% протоколів.

Зокрема, від «Слуги народу» у Києві балотувались Олександр Юрченко, Максим Перебийніс, Артем Дубнов, Сергій Швець, Богдан Яременко, Леся Забуранна, Мар’яна Безугла, Дмитро Гурін, Микола Тищенко, Ганна Бондар, Анна Пуртова, Роман Грищук та Людмила Буймістер.

Всі вони увійшли до складу нового парламенту.

Зокрема, у 212 окрузі кандидат від «Слуги» обійшов екс-голову КМДА Олександра Попова, київського депутата-«свободівця» Ігоря Мірошниченка, сина Анатолія Гриценка Олексія, якому не допомогла креативна агітація за мотивами «Гри престолів», голову «Київської команди» у Київраді Сергія Гусовського та Олександра Карпюка з «Демократичної сокири».

Також «Зе-кандидати» перемогли у 213 окрузі Борислава Березу, у 220-му – Сергія Лещенка, у 223-му – екс-мера Олександра Омельченка.

Загалом в Україні на першому місці розмістилась партія «Слуга народу» з 42,44% голосів.

Також, за підрахунками половини бюлетенів, до Верховної Ради проходять партії: «Опозиційна платформа – За життя» (12,87%), Європейська солідарність (8,65%), «Батьківщина» (8,02%), «Голос» (6,39%).

Для створення коаліції у Верховній Раді необхідно щонайменше 226 мандатів. Пропрезидентська партія «Слуга народу», враховуючи мажоритарників, може створити монокоаліцію. За попередніми підрахунками сайту «Українська правда», «Слуга Народу» може мати у Верховній Раді 247 депутатів – 122 за списками і ще 125 – у одномандатних округах.

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. В Киеве по всем 13 мажоритарным округам победили представители Слуги народа. Ни одним действующий депутат Киевсовета, который баллотировался в депутаты Верховной Рады, не победил. Это говорит о полной потере доверия и авторитета депутатами Киевсовета в глазах киевлян.

  2. Безграмотность, бездеятельность, продажность и мошенничество-вот девиз 90% действующих депутатов Киевсовета….Необходимо провести досрочные выборы…..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments