19.9 C
Киев
Четверг, 7 июля, 2022
додомуКМДААнонсиБагата талантаминаша земля.

Багата талантаминаша земля.

ВСІ СВОЇ

«Ми віримо в українське та любимо його — це найсильніша мотивація.«

Багата Україна талантами, щедра на красу. Світ народжує талановитих людей, які точно відчувають прекрасне, і свої почуття і враження намагаються передати.

Всі. Свої – це мультибрендова платформа, що об’єднує велику кількість українських виробників різних напрямків. Ганна Луковкіна, авторка та засновниця проєкту «Всі. Свої»

Перший маркет Всі. Свої відбувся у квітні 2015 року. Одна з особливостей проекту полягає у тому, що на кожному маркеті представлені українські бренди лише окремої тематичної групи товарів. За тематикою маркети Всі. Свої поділяються на 4 напрямки: «Одяг. Взуття. Аксесуари», «Гастрономія», «Дім та декор», «Діти». Вхід для відвідувачів маркетів – завжди вільний.

Якщо ви український виробник і бажаєте брати участь у маркетах, зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням:

http://markets.vsisvoi.ua/registration/

Адреса: м. Київ, вул. Десятинна, 12.

Часи роботи: у вихідні дні (за попередньо анонсованим графіком), з 10:00 до 20:00

До пандемії переважна частина проєкту «Всі. Свої» була офлайн: мережа магазинів на Хрещатику й в Lavina Mall, маркети, вечірки та івент-простір на Десятинній 12.

На період карантину «Всі. Свої» призупинили всю активність, крім соцмереж і сайту vsisvoi.ua. І це дозволило активно розвивати онлайн: команда генерувала ідеї, як адаптуватися до змін, та придумала абсолютно новий формат онлайн-маркетів. 

І навіть зараз, коли карантин послаблено і магазини вже відкриті, «Всі. Свої» продовжили поєднувати онлайн- та офлайн-формати. Так, нещодавно на платформі vsisvoi.ua запустили новий розділ «Дім та декор», де можна замовити товари для оселі від найкращих українських брендів.

У такий час «Всі. Свої» не могли зосереджуватися лише на бізнесі, тому ініціювали кілька благодійних проєктів. Разом з компанією Visa «Всі. Свої» дякували медикам, які рятують життя, зібравши 370 великодніх кошиків. Visa також надала фінансову підтримку в акції, під час якої разом з українським виробником LKostume та запустили пошив захисних костюмів для лікарів.

Лише те, що любиш, може стати справді успішним, бо ж люди завжди відчувають нещирість. Не здаватись допомагає підтримка своїх — у «Всі. Свої»  крута команда однодумців та спільнота резидентів.

«Всі. Свої»  працюють над популяризацією локальних брендів і їхніх продуктів уже п’ять років, тому приємно бачити, що тренд на українське продовжує рости. Це вже не просто мода, це спосіб життя. Адже купувати локальне — це не лише про речі, а ще й про свідомість та звички, патріотизм та здорову економіку.

Всі. Свої

5 порад  від «Всі. Свої»  для підприємців

  • Швидко адаптуйтеся до змін.
  • Завжди майте план «Б» на випадок, якщо геніальна ідея не зайде.
  • Не бійтеся ризикувати та помилятися, адже це частина вашого шляху.
  • Будьте оптимістичні та шукайте позитив у всьому, навіть неприємному.
  • Працюйте, не покладаючи рук, разом із тими, з ким справді комфортно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments