Активіст та громадський діяч Олександр Юрченко: про боротьбу з забудовниками, найважливіші проблеми для Голосієва та плани

  • Як ви стали активістом та чому?
  • Надмірне відчуття справедливості та велике бажання жити в рідній країні, в якій по-справжньому діє принцип верховенства права, країні, яка постійно розвивається та є дійсно лідером, а не лідером з корупції та статків чиновників. В супереч законам у нас в країні створені «прекрасні» умови для процвітання  корупції, до того ж  суспільство розподіляється на «панів» та «їхніх кріпаків». Я хочу зламати таку систему, вона не просто не європейська, вона нелюдська. Права та свободи людини є першочерговими пріоритетами.
  • Чи дає достатній результат така боротьба, а чи потрібно щось більше?
  • Власне тому я і балотуюсь в парламент. Багато років боротьби призвели до того, що доки народ не стане владою, доти в нас не буде справжньої демократії –  локальні війни з несправедливістю хоч і даватимуть результат, проте він буде завжди недостатнім, треба виривати корупцію з корінням і переставати бігати «від чиновника до чиновника», пора виходити з цієї пастки. Змінювати систему слід зсередини.
  • Які на Вашу думку найважливіші проблеми Голосієва, вашого рідного району?
  • Збереження природних ресурсів нашого району, адже то легені міста. Голосіївський парк – дійсно важлива зона, яку потрібно захищати. Звісно ж, – ще інфраструктурні проблеми, вони надто посилились у зв’язку з великим заселенням району. Є недостатня кількість дитячих садочків та шкіл і перевантаження на дорогах.
  • Ваше бачення вирішення зазначених проблем?
  • Щодо екологічних питань, на мою думку, закони, які захищають природні ресурси, мають бути більш жорсткішими, покарання – дійсно суттєвим. Якщо говорити про міста – то це допоможе зберегти зелені зони. Одна з найбільших проблем – сміття, його переробка. Вирішення її є одним із  моїх чергових завдань. Місто та країна мають бути чистими у всіх сенсах: від сміття, від свавілля та від корупції!

На рахунок питань інфраструктури: першим із законів, які я подам до Верховної Ради України, буде закон про столицю країни – місто Київ, що дозволить розподіляти бюджет на місцях та вирішувати саме ті питання, які хвилюють жителів певних районів.

Закон про депутатську недоторканність потрібно скасувати, це буде перший крок в боротьбі проти корупції. Проблему необхідно вирішувати, вириваючи з коренем всі ці корупційні схеми, які дозволяють існувати таким явищам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *