15.3 C
Киев
Пятница, 17 сентября, 2021
додомуКиївщинаЗустрічаємо новий склад Громадської ради на 2019-2021рр. при Дарницькій РДА

Зустрічаємо новий склад Громадської ради на 2019-2021рр. при Дарницькій РДА

Ініціативна група з підготовки Установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації запросила представників інститутів громадянського суспільства: громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому законодавством порядку і проводять діяльність на території України, взяти участь в Установчих зборах Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації .

Установчі збори з формування Громадської ради на 2019-2021 рр. при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації (РДА) відбулися 10 травня.

Захід пройшов у приміщенні Дарницької РДА.

До списку кандидатів до складу Громадської ради при Дарницькій РДА ввійшло113 представників різних інститутів громадянського суспільства, які були погоджені ініціативною групою згідно з Типовим положенням, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996.

В залі Установчих зборів з формування Громадської ради на 2019-2021 рр. при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації учасники заходу мали можливість ознайомитися з попереднім випуском Громадсько-політичної газети «Київ.org»

Учасники зборів визначилися щодо кількісного складу новостворюваної Громадської ради – 35-ти чоловік.

Шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто були присутні на Установчих зборах та кандидатури яких були внесені інститутами громадянського суспільства, і було обрано новий склад Громадської ради на 2019-2021 роки при Дарницькій РДА із 35-ти учасників заходу.

Головою Громадської ради на 2019-2021 рр. при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації обрано Сінцова Геннадія Львовича, очільника громадської організації «Тут починається Київ».

Члени новоствореної Громадської ради на 2019- 2021 рр. при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації

Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), налагодження ефективної взаємодії КМДА з громадськістю, врахування громадської думки підчас формування та реалізації державної політики в місті Києві.

Побажаємо новоствореній Громадській раді при Дарницькій РДА продовжити плідну співпрацю і взаємодію попередньої Громадської ради району з виконавчою владою та з Громадською радою Київської міської державної адміністрації (виконавчого органу Київської міської ради).

Фото: Дарія Скригунець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments