4.2 C
Киев
Понедельник, 25 октября, 2021
додомуКиївщинаФОРУМИ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА «КИЇВ – СТОЛИЦЯ ДІАЛОГУ»

ФОРУМИ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА «КИЇВ – СТОЛИЦЯ ДІАЛОГУ»

В Києві стартували форуми організацій громадянського суспільства (ОГС). Такі заходи в місті проводяться з 2017 року. Цьогоріч організаторами форумів виступають Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації (виконавчого органу Київської міської ради) у партнерстві з Координаційним комітетом громадських рад м. Києва, Комунальним підприємством «Центр публічної комунікації та інформації», Ресурсним центром ГУРТ. Проходять форуми під гаслом «Київ – столиця діалогу».

Кожен форум має на меті збирати представників органів громадянського суспільства, щоб вони напрацьовували концепції розвитку своїх районів. Тобто метою форумів є залучення активної громадськості до вирішення питань місцевого значення і формування місцевих політик, розробки моделей ефективної комунікації та систем дієвого зворотного зв’язку між громадськістю й представниками влади при прийнятті управлінських рішень, посиленні співпраці неурядових організацій з органами місцевої влади.

Перший із 11-ти форумів ОГС відбувся 30 травня в Дарницькому районі. У роботі форуму взяли участь директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк, голова Громадської ради при КМДА Богдан Назаренко, представники Координаційного комітету громадських рад м. Києва, Комунального підприємства «Центр публічної комунікації та інформації», Ресурсного центру ГУРТ, активісти району. Атмосфера форуму була пізнавальною, корисною, емоційною, перспективною.

На форумі в Дарницькому районі організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу» виступає фасилітатор діалогів, тренер з міжнародним досвідом, експертка із соціальної згуртованості, миробудування та діалогових практик Анжела Старовойтова

Одним із спікерів на форумі виступила Анжела Старовойтова (Київ, АР Крим) – фасилітатор діалогів, тренер з міжнародним досвідом, спів-координатор Мережі фасилітаторів діалогів, одна із засновниць та активістка Міжнародної ГО «Основи Свободи»/«Ініціативи змін», експертка із соціальної згуртованості, миробудування та діалогових практик у співпраці з деякими проектами Програми розвитку ООН, МОМ, ОБСЄ, ODIHR, IREX та інших в Україні й закордоном. Вже більше 20 років Анжела Старовойтова займається налагодженням і будуванням зв’язків та мереж в ситуаціях конфлікту, непорозуміння, розділення. Вона проводить діалогові практики, конференції та тренінги по вирішенню конфліктів, ефективної комунікації, етичного лідерства та миротворення, які базуються на методі ненасильницького спілкування та інших партисипативних методів із використанням індивідуального підходу для створення безпечної атмосфери довіри.

На форумі в Дарницькому районі організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу» виступає голова Громадської ради при Дарницькій райдержадміністрації Геннадій Сінцов

Голова Громадської ради (ГР) при Дарницькій райдержадміністрації Геннадій Сінцов вважає, що розроблені рішення для розв’язання певних проблем району стануть планом роботи для ГР в подальшому, а також сподівається, що вони будуть подані на розгляд до міської ради.

Протягом червня у Києві відбудуться ще 4 районних форуми: 06.06.2019– в Святошинському районі; 13.06.2019– в Дніпровському районі; 20.06.2019 – в Голосіївському районі; 27.06.2019– в Солом’янському районі. Наступні 5 форумів пройдуть на початку осені, а наприкінці осені відбудеться загальноміський форум, під час якого напрацювання будуть презентопрезентовані на розгляд керівництву міста.

Щоб стати учасником Форуму необхідно зареєструватися за допомогою форми за посиланням на сайті: https://docs.google.com/forms/d/ e/1FAIpQLScr6JzgVMjgpF9Y9_n98B8uU_ snlAbNPLgYnV-MDemoEjEpfQ/ viewform?vc=0&c=0&w=1

Заплановано під час форумів у кожному районі Києва проводити виставки-ярмарки успішних практик організацій громадянського суспільства, серії навчальних тренінгів та стратегічних сесій розвитку районів за участю представників організацій громадянського суспільства та представників органів влади.

Уточнена локація та плани заходів надсилаються учасникам форумів на електронні адреси, зазначені у формі, не пізніше, ніж за три дні до дня проведення події.

Під час форуму в Дарницькому районі організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу» учасники форуму

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства м. Києва взяти участь у районних форумах. З організаційних питань Ви можете звертатися:
turkenya.inna@euromediacompany.com,
guvp_kmda@ukr.net, 235-07-80

http://kreschatic.kiev.ua https://vechirniy.kyiv.ua https://docs.google.com/forms https://www.facebook.com/ stolyciadialogu https://www.facebook.com/events
Фото: https://www.facebook.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments