6 C
Киев
Вторник, 19 октября, 2021
додомуМедицина та здоров'яЗНО з історії України – наскільки добре ви знаєте предмет (ТЕСТ)

ЗНО з історії України – наскільки добре ви знаєте предмет (ТЕСТ)


ЗНО з історії України у 2020 році проходить 9 липня, старт о 11.00. Загальна кількість завдань – 60, а на виконання відводиться 150 хв.

Напередодні виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, відповідаючи на запитання щодо необхідності складання ЗНО для вступу на заочну форму навчання зазначив, що тестування для дорослої людини може стати перепоною для отримання вищої освіти.

Читайте: Розряд струму монахам, стрипклуб та хейтери: що ви не знали про фізику (ТЕСТ)

– Скажіть мені, який шанс у дорослої людини скласти ЗНО? Скажіть, ви б пішли складати ЗНО зараз? Сходіть, сходіть, для цікавості. А коли так сталося в людини, що вищої освіти нема, а школу 20 років тому закінчив. Сходіть, спробуйте, – сказав тоді Сергій Шкарлет.

Факти ICTV створили короткий тест на знання історії України. Питання були обранні з тесту ЗНО за 2019 рік. За 10 хвилин ви можете або підтвердити думку міністра, або ж спростувати. Чи може доросла людина скласти тест ЗНО, пройдіть тест та перевірте.

ЗНО 2020

Основна сесія ЗНО 2020 стартувала 25 червня, а завершиться 17 липня.

Вона планувалася на 21 травня – 15 червня, проте пандемія коронавірусу та карантин внесли свої корективи.

Ба більше, ЗНО у 2020 році зробили не обов’язковим для усіх випускників. Так, тестування доведеться скласти лише тим, хто планує вступати до вишів. У такий спосіб влада намагається мінімізувати велике скупчення людей під час тестування.

Факти ICTV також створили тест на основі ЗНО 2019 на знання української мови.
Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments