Слуга народу — Мельник Ростислав — Округ 116

ШАЛЕНА КОМУНАЛКА взимку, пам’ятаєте? Ці захмарні цифри мені не дають спокою!
 
Вирішив розібратися, як зекономити на споживанні тепла. Спільно із айтішниками із Запоріжжя, ми розробили дуже круту та недорогу технологію.
 
А сьогодні я передав наші напрацювання голові політичної партії «Слуга Народу» Дмитрий Разумков. Тарифи — це реально наболіле для кожного українця. І влада, на мою думку, повинна зробити все, щоб оплата за комуналку не була битвою за життя!
 
Я запропонував проект закону «Теплі оселі», який може стати відправним пунктом руху у напрямку розбудови енергоефективної держави та презентував новітні технології збереження тепла.
 
Якщо конкретніше, то обговорили мої пропозиції змін у соціально-економічній політиці держави щодо забезпечення українцям систем енергоефективного житла, як спосіб оптимізації та суттєвої економії на комунальних платежах в умовах, коли ціна на енергоносії є незмінно високою. Також, я вважаю, що треба створити державний фонд фінансування встановлення систем енергоефективності як в новобудовах, так і в будинках старого житлового фонду країни.
 
Дякую Дмитру за плідну розмову!
 
Незабаром напишу і про інші деталі зустрічі)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *