15.6 C
Киев
Понедельник, 14 июня, 2021
додомуКМДАДеснянський районУ Деснянському районі з’явився сквер імені В’ячеслава Веремія та вулиця Лідії Пономаренко

У Деснянському районі з’явився сквер імені В’ячеслава Веремія та вулиця Лідії Пономаренко


У Деснянському районі з’явився сквер імені В’ячеслава Веремія та вулиця Лідії Пономаренко

 

Під час сьогоднішнього засідання Київської міської ради депутати проголосували за найменування двох нових вулиць. Так, у Деснянському районі вулицю названо на честь Лідії Пономаренко – української геодезистки, києвознавиці та дослідниці топонімії Києва. А у Святошинському районі з’явиться вулиця Авіаконструктора Петра Балабуєва – українського авіаконструктора, Героя України.

Також депутати підтримали рішення про присвоєння імені В’ячеслава Веремія безіменному скверу в Деснянському районі: на території між будинками на проспекті Володимира Маяковського, 15-Б та вулиці Оноре де Бальзака, 14. Як повідомляє Департамент суспільних комунікацій, В’ячеслав Веремій – український журналіст, Герой Небесної сотні, посмертно удостоєний звання Герой України.

Також рішенням Київради скверу на Повітрофлотському проспекті, 11-13 у Солом’янському районі присвоєно ім’я Максима Шаповала – Героя України (посмертно), розвідника, генерал-майора Збройних сил України (посмертно), який загинув внаслідок терористичного акту. А сквер на Володимирському проїзді (між вулицями Михайлівською та Малою Житомирською) у Шевченківському районі носитиме ім’я Миколи Макаренка – українського археолога та мистецтвознавця, жертви сталінського режиму.

За матеріалами: https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_zyavlyatsya_vulitsi_aviakonstruktora_petra_balabuyeva_i_lidi_ponomarenko/.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments