25.8 C
Киев
Вторник, 15 июня, 2021
додомуКМДАДніпровський районВиконання капітального ремонту житлового фонду району на умовах співфінансування

Виконання капітального ремонту житлового фонду району на умовах співфінансування


Виконання капітального ремонту житлового фонду району на умовах співфінансування

Згідно розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 13.04.2021 № 261 «Про внесення змін до розпорядження голови Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації від 04.02.2021 № 69 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів по Дніпровській районній в місті Києві адміністрації» передбачено проведення капітальних ремонтів на умовах співфінансування на 20-ти об’єктах.

Умови участі передбачені Рішенням Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 262/7835 про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 780/1784 «Про затвердження Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва».

На теперішній час Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району міста Києва» опрацьовано ще 23 заявки та оформлені відповідним чином документи для участі у програмі співфінансування. Постійно проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями та приймаються заявки від ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, незалежно чи створені в них ОСББ або ЖБК, щодо участі міській програмі співфінансування.

У разі збільшення фінансування по головному розпоряднику коштів Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації виконання зазначених робіт будуть запропоновані для включення до адресного переліку об’єктів з капітальних ремонтів на умовах співфінансування.

З метою детальної консультації щодо участі у Міській програмі співфінансування радимо ініціативній групі співвласників багатоквартирного будинку, у складі не менше трьох осіб, звернутися до комунального підприємства “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” за адресою: вул. Челябінська 9Г,
тел. 517 43 96.

За інформацією Управління житлово-комунального господарстваДжерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments