23.2 C
Киев
Суббота, 12 июня, 2021
додомуКМДАВолодимир Прокопів вимагає від Кабміну негайної передачі будинку Сікорського громаді Києва

Володимир Прокопів вимагає від Кабміну негайної передачі будинку Сікорського громаді Києва


Профільний заступник голови КМДА Володимир Прокопів направив листи Прем’єр-міністру Денису Шмигалю та міністру оборони Андрію Тарану, де наполягає на терміновій  передачі будинку авіаконструктора Сікорського до комунальної власності громади Києва.

Володимир Прокопів нагадує, що будинок, де мешкав Ігор Сікорський, є об’єктом культурної спадщини та наразі перебуває в державній власності в особі Міністерства оборони України.

«Об’єкт культурної спадщини у занедбаному стані, без захисту та охоронного договору, фактично під загрозою остаточного знищення», – наголошує Володимир Прокопів.

Загалом роботи щодо збереження об’єкту не виконують більше 20 років.

«Будинок не має руйнуватися, сипатися чи страждати від регулярних підпалів. Там має бути сучасний музей Сікорського, а не руїни. І над цим ми збираємося серйозно працювати. Як профільний заступник голови КМДА, направив офіційного листа до міністра оборони Андрія Тарана, де запропонував якнайшвидше організувати робочу зустріч представників міністерства з київською владою для вжиття невідкладних заходів щодо збереження будинку, в якому мешкав Сікорський», –заявив Володимир Прокопів.

Офіційного листа направлено і Прем’єр-міністру, аби той допоміг якомога швидшому вирішенню питання щодо передачі будинку Сікорського на баланс міста.

Нагадаємо, що 12 травня Київська міська рада звернулася до Кабінету Міністрів щодо безоплатної передачі будинку, в якому мешкав видатний авіаконструктор Ігор Сікорський, до комунальної власності громади.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments