24.3 C
Киев
Суббота, 12 июня, 2021
додомуКМДАДніпровський районВідбувся третій етап дитячої олімпіади «А у нас у дворі - 2021»

Відбувся третій етап дитячої олімпіади «А у нас у дворі — 2021»


Відбувся третій етап дитячої олімпіади «А у нас у дворі — 2021»

8 червня відбулися змагання третього етапу програми дитячої олімпіади «А у нас у дворі — 2021». Цього разу вихованці підліткових клубів районного Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання виборювали командні нагороди з футболу у двох вікових групах: «молодша» —  до 12 років та «старша» 13 – 15 років. Змагання проходили на оновлених прибудинкових спортивних майданчиках з штучним покриттям, за адресою: просп. Шухевича, 6 та 8Г.  

Перемогу у обох вікових групах святкували футболісти клубу «Бригантина» (керівник Коваленко Г.Б.), а клуби «Ровесник -1» (керівник Костенко В.П.) та «Лівобережний» (керівник Безмаль А.В.) вибороли по комплекту срібних та бронзових медалей, посівши відповідно друге та третє місця у групах.

Після двох етапів змагань (легка атлетика, настільний теніс та футбол) турнірну таблицю олімпіади очолює підлітковий клуб «Ровесник — 1» (керівник Костенко В.П.), на другому місці клуб «Час вперед» (керівник Олейнікова Т.В.), третьому – клуб «Ракетка» (керівник Гусак Ю.В.), який лише на два залікові бали випереджає клуб «Лівобережний».

Наступний етап змагань зі стрітболу відбудеться 11 червня.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу молоді та спорту Дніпровської РДАДжерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments