28.1 C
Киев
Четверг, 17 июня, 2021
додомуКМДАСвятошинський районВітаємо учнів мистецьких шкіл – переможців Міжнародного конкурсу «Київський колорит»

Вітаємо учнів мистецьких шкіл – переможців Міжнародного конкурсу «Київський колорит»


Вітаємо учнів мистецьких шкіл – переможців Міжнародного конкурсу «Київський колорит»

Днями завершився IХ Міжнародний учнівський та студентський конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», який у цьому році проходив дистанційно у два тури.
Учні мистецьких шкіл відділу культури на високому рівні презентували свої навчальні заклади на цьому конкурсі.
Від Київської дитячої музичної школи № 22 в номінаціях «Інструментальний жанр» та «Вокал» яскраво і неперевершено виступили та стали лауреатами III ступеня: Миголь Карина (фортепіано, викладач Олена Орловська) та Алтухова Людмила (естрадний вокал, викладач Еліна Миронова).
Київську дитячу музичну школу № 29 гідно презентувати учні класу викладача Маргарити Юренко, які були нагороджені Дипломом лауреата ІІІ премії. У номінації «Інструментальний жанр» (народні інструменти) у молодшій (В) віковій групі змагалась Ілик Аріна,  у номінації «Інструментальний жанр» (народні інструменти), середня вікова група – Кавич Владислав.
Щиро вітаємо наших талановитих учнів та їх викладачів з гідними нагородами і бажаємо подальших високих творчих досягнень!
До відома: засновником Міжнародного конкурсу мистецтв «Київський колорит» є Національна всеукраїнська музична спілка при підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України. Фестиваль-конкурс проводиться з метою збагачення та розвитку традицій вокального та інструментального мистецтв, популяризації української, європейської і світової класики, кращих музичних зразків композиторів-сучасників у творчості дітей, юнацтва та молоді; виявлення і підтримка обдарованих виконавців. До складу журі конкурсу увійшли провідні музиканти вокального й інструментального жанрів, композитори, музикознавці, музично-громадські діячі і видатні педагоги України, члени Національної Всеукраїнської музичної спілки та Національної спілки композиторів України, а також видатні діячі інших країн (Германії, КНР, Білорусі, Росії, Турції).

 Джерело: ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments