12.4 C
Киев
Понедельник, 19 апреля, 2021
додому Київ В Україні необхідно звертати увагу на якість тестів на COVID-19 – Держпродспоживслужба...

В Україні необхідно звертати увагу на якість тестів на COVID-19 – Держпродспоживслужба Києва – останні новини

КИЇВ. 8 квітня. УНН. Начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан у коментарі УНН розповів про якість тестів на COVID-19 і про те, хто це контролює.

Цитата:

«Контроль за якістю тестів покладено на Державну лікарську службу. Всі верифікації, валідації та інші підтвердження проходять у Центрі громадського здоров’я. Будь-які тести чи то експрес-тести, чи імуноферментні на антитіла, чи ПЛР проходять валідацію обов’язково у них», — розповів Рубан.

Деталі

Окремо він наголосив, що наразі на ринку знаходяться велика кількість сумнівних тестів, які не пройшли жодної верифікації та підтвердження їхньої якості.

«У нас на ринку сьогодні маса тестів, які цю верифікацію не пройшли. Тому при закупівлі таких тестів або їх придбання треба дивитися щодо наявності та можливостей верифікації», — зауважив Рубан.

Доповнення

Додамо, що вітчизняна компанія «Діапроф-Мед» першою в Україні почала офіційно використовувати британську верифікаційну панель NIBSC для підтвердження якості своїх ІФА-тестів на антитіла. 

Нагадаємо, у «Діапроф-Мед» раніше розповіли, що за результатами перевірки їхнього ІФА-тесту на антитіла (DIA®-SARS-CoV-2-NP-IgМ), верифікаційна панель NIBS продемонструвала співставність його результатів з результатами тест-систем провідних виробників, що мають дозвіл на використання у країнах Європейського Союзу («СЕ-маркування») та США (FDA). 

Джерело: www.unn.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments