2.2 C
Киев
Суббота, 6 марта, 2021
додому Київ В Іспанії відкрився музей єдиного предмета

В Іспанії відкрився музей єдиного предмета


В іспанському містечку Л’Асплуга-да-Франкулі відкрився незвичайний музей одного експонату El Museu Particular. Наразі за склом єдиної вітрини закладу представлений тільки один предмет. У лютому ним стала виделка, яку у березні замінить шось інше: іграшка або пластиковий пакет.

Автори ідеї музею — історики Алекс Ребола та Анна Марія Андеверт. Мета їхнього проєкту — представити будинок як етнографічний музей, у якому повно невивчених предметів. Впродовж року вони планують розповідати історії побутових речей на своєму сайті та у соцмережах.

Фото: instagram.com/museuparticular

«Починаєш думати про речі, про які раніше не замислювався, наприклад, про походження предметів, якими ми користуємося щодня», — говорить Ребола про самоізоляцію, яка стала для історика джерелом натхнення.

Перший експонат приватного музею — звичайна виделка. У віконці виставочної вітрини можна побачити також невеликий плакат із основною інформацією про неї. Утім на вебсайті проєкту автори розповідають про історію походження експонату, пов’язують об’єкт із сучасним мистецтвом або попкультурою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колекціонер показав, якими іграшками гралися у ХХ ст.

У столиці відкрили музей науки. Над його створенням працювали експерти з багатьох країн впродовж трьох років, а держава на це виділила 50 млн грн.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments