2.5 C
Киев
Вторник, 27 апреля, 2021
додомуКМДАСвятошинський районДистанційне навчання: шляхи вирішення проблемних питань у позашкільному вихованні. Круглий стіл у...

Дистанційне навчання: шляхи вирішення проблемних питань у позашкільному вихованні. Круглий стіл у ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»


Дистанційне навчання: шляхи вирішення проблемних питань у позашкільному вихованні. Круглий стіл у ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Круглий стіл щодо проблемних питань дистанційного навчання було проведено у ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК».

Дистанційне навчання – це  виклик українській освіті та перевірка її на спроможність у сучасних умовах. У позашкільному житті, зокрема, у спорті, який є пріоритетним напрямом діяльності в центрі «ДЕСАНТНИК», це питання ще складніше, тому що для проведення повноцінного тренування необхідний  фізичний контакт  тренера з вихованцем. Працювати заради дітей і для дітей, піклуючись про їх здоров’я, є головною задачею центру, тому шукаємо шляхи її вирішення спільно.

Саме про це 04.11.2020 говорили в центрі «Десантник» під час круглого  столу «Дистанційне навчання: перший досвід».

У процесі жвавої дискусії педагоги закладу окреслили переваги та основні складнощі дистанційного навчання. Визначили шляхи, ефективні методи та фактори впливу на здобувачів освіти та подолання особистих проблем, які виникали під час дистанційного навчання.  Під час обговорення керівники гуртків разом з адміністрацією  спроєктували  план дій на випадок карантину з використанням технологій дистанційного навчання.

Під час проведення круглого столу були витримані всі протиепідемічні вимоги.

Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК».Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments