13.1 C
Киев
Понедельник, 3 мая, 2021
додомуВерховна радаЕлектронна прописка: коли запустять послугу

Електронна прописка: коли запустять послугу


На сьогодні кожна громада веде власний реєстр, на базі якого надає послуги реєстрації місця проживання. Фото: unsplash

У Міністерстві цифрової трансформації до кінця року планують запустити послугу електронної прописки.

Там завершили роботу над постановами Кабміну, які передбачають ведення реєстрів територіальних громад тільки в електронній формі, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook.

«Це дозволить нам за найближчі 4 місяці зупинити і виправити 5-річний рух не в той бік. Крім того, паралельно до кінця року ми плануємо запустити електронну прописку тим громадянам, чиє майно є в реєстрі. І в подальшому, запровадивши електронну взаємодію з БТІ та спростивши реєстрацію права власності, — для всіх українців», — каже Федоров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зареєструвати новонародженого онлайн: відеоінструкція

На сьогодні кожна громада веде власний реєстр, на базі якого надає послуги реєстрації місця проживання.

«Як результат сьогодні маємо більше 7 тис. реєстрів територіальних громад, абсолютно не пов’язаних між собою і з демографічним реєстром. Більшість ведеться на папері і значно ускладнює як роботу співробітників органів з формуванням десятків паперових звітів до військкомату, ЦВК, ДМС, так і процес надання послуги», — каже Федоров.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який дозволить українцям користуватися цифровими паспортами. Нинішнє використання е-паспортів забезпечується експериментальним проєктом Кабміну.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments