13.1 C
Киев
Понедельник, 3 мая, 2021
додомуКМДАДеснянський районЗавершується підготовка житлового фонду Деснянського району до опалювального сезону

Завершується підготовка житлового фонду Деснянського району до опалювального сезону


Завершується підготовка житлового фонду Деснянського району до опалювального сезону

 

До включення опалення готові 100% житлових будинків Деснянського району, які обслуговують комунальні підприємства.

Так, житловими організаціями підготовлено до опалювального періоду з видачею паспортів готовності 778 житлових будинки (100%) та 132 об’єкти соціальної сфери (100%).

 

Представниками КП «Київтеплоенерго» спільно з працівниками обслуговуючих організацій проводилася перевірка стану готовності житлових будинків та об’єктів соціальної сфери до роботи в опалювальному сезоні 2020/2021р.

 

При підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років особлива увага приділяється:

— своєчасному ремонту покрівель, склінню віконих блоків, виконанню поточного ремонту внутрішньобудинкових інженерних мереж та електричних мереж;

— виконуються заходи з перевірки, а при необхідності ремонту герметизації інженерних вводів;

— закупівлі необхідного інвентарю, пісчано-сольової суміші.

Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва» спільно з РТМ «Троєщина» КП «Київтеплоенерго» складено графік промивки внутрішньобудинкових систем опалення житлових будинків, роботи виконуються згідно графіку.

КП «Керуюча компанія» вживаються заходи з планової перевірки та прочищення димових і вентиляційних каналів.

На інформаційних дошках житлових будинків розміщуються об’яви про припинення холодного і гарячого водопостачання та припинення постачання електричної енергії під час виконання планових та аварійних робіт.

Працівниками КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва» постійно, проводиться робота з мешканцями щодо покращення ситуації по розрахунках за спожиті енергоносії та комунальні послуги, а також роз’яснювальна робота з мешканцями, які мають заборгованість за житлово-комунальні послуги, про необхідність сплати заборгованості.

На нарадах з головами правління ЖБК, ОСББ та керівниками інвестиційних будинків проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності своєчасного вжиття заходів для підготовки будинків до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років.

Довідково.

Для своєчасної та якісної підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року підготовлено розпорядження Деснянської

районної в м. Києві державної адміністрації від 15.07.2020 №393 «Про підготовку районного господарства до осінньо-зимового періоду 2020/2021 років».

Вказаним розпорядженням затверджено заходи щодо підготовки районного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років та склад оперативного районного штабу для здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років та координації робіт з електро-, тепло-, водо-, газопостачальними організаціями під час проходження опалювального сезону.

Фото з відкритих джерелДжерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments