7.5 C
Киев
Четверг, 23 сентября, 2021
додомуКиївЗакрилися тисячі підприємств: які бізнеси йдуть з ринку

Закрилися тисячі підприємств: які бізнеси йдуть з ринку

За пів року в Україні 12 тис. фізосіб-підприємців закрили свій бізнес.

Зараз діє 1,93 млн ФОП. Про це повідомила платформа Опендатабот.

Найбільше закрилося підприємств оптової торгівлі. Їх поменшало на 3449 або 33% з січня по червень 2021 року. Хоча напрямок оптової торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами не скоротився.

Складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту скоротилося на 2878 бізнесів. Надання соціальної допомоги зменшилося на 946 підприємств. Діяльність у сфері радіомовлення та телевізійного мовлення — мінус 769, авіаційний транспорт поменшав на 622 підприємства.

Водночас за 6 місяців року відкрилося понад 44 тис. ФОП. До п’ятірки найпопулярніших ввійшло комп’ютерне програмування. У цій галузі з’явилося 15,7 тис. нових бізнесів. Кількість зросла на 40,9%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кожен з нас мріє, щоб цей дурдом скінчився»

10 тис. нових ФОП відкрили в роздрібній торгівлі. Діяльність із забезпечення стравами та напоями додала 3658 бізнесів, сфера надання інформаційних послуг — 3284, інші індивідуальні послуги — плюс 1873.

У Києві, Львові та Одесі після весняного локдауну закрився кожен шостий ресторан. Це 14% від загальної кількості. Обіг інших закладів харчування впав на 12%, повідомляє Opendatabot.

У період локдауну в умовах обмежень червоної карантинної зони заклади харчування могли працювати лише на винос. Незначне зростання кількості ресторанів відбулося наприкінці квітня в містах, де обмеження зняли раніше.Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments