25.8 C
Киев
Четверг, 17 июня, 2021
додомуКМДАСвятошинський районЗдобувачі освіти ЗЗСО № 13 ім. І Хитриченка вдало взяли участь у...

Здобувачі освіти ЗЗСО № 13 ім. І Хитриченка вдало взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі»


Здобувачі освіти ЗЗСО № 13 ім. І Хитриченка вдало взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі»

Учні ЗЗСО № 13 ім. І. Хитриченка взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі» і стали його переможцями та призерами. Так, учень 8-Б класу Данюченко Ілля отримав диплом I ступеня у конкурсі «Година Землі» та диплом II ступеня у конкурсі «Як це працює», а учні 9-А класу — Чичук Катерина та Халітов Денис, посіли II місця та нагороджені дипломами II ступеня у конкурсі «Як це працює».

До відома: «Година Землі»– щорічна міжнародна акція, започаткована Світовим фондом дикої природи, яку проводять в останню суботу березня, закликаючи власників осель та підприємства вимкнути світло та електричні пристрої, якщо можна без них обійтись, на одну годину, щоб стимулювати зацікавленість до потреби протидіяти зміні клімату. Вперше акція була організована Світовим фондом дикої природи Австралії та виданням TheSydneyMorningHerald у 2007 році, у світі її підтримали у 2008 році, тоді до заходу долучилося понад 100 мільйонів осіб у 35 країнах. У 2009 році Україна разом з 87 іншими країнами світу також взяла участь у всесвітній акції.

«Година Землі» має продемонструвати урядам країн світу, бізнесовим організаціям та всім людям, що дії проти глобального потепління не тільки необхідні, а й можливі. Це шанс дати людям право голосу вибирати майбутнє планети, а також об’єднати наші зусилля для збалансованого розвитку та збереження природи заради наших дітей та онуків.

Джерело: ЗЗСО № 13 ім. І. Хитриченка.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments