7.3 C
Киев
Понедельник, 26 апреля, 2021
додомуДонбасЗеленський сподівається на подальший тиск ЄС на РФ через ситуацію на Донбасі

Зеленський сподівається на подальший тиск ЄС на РФ через ситуацію на Донбасі


Володимир Зеленський подякував президенту Європейської ради Шарля Мішеля за підтримку у врегулюванні ситуації на Донбасі, а також висловив надію на подальшу мобілізацію тиску країн ЄС на Росію.

Про це повідомив Зеленський під час спільного брифінгу з Мішелем на Донбасі. Глава держави висловив подяку ЄС та Мішелю за підтримку України. Крім того, президент зазначив масштабні зусилля ЄС зі сприяння у поліпшенні гуманітарної ситуації на тимчасово окупованих територіях.

— Буду вдячний за подальшу мобілізацію тиску ЄС на Росію. Україна бажає миру та намагається його досягти політико-дипломатичним шляхом. І ми зможемо це зробити тільки разом, відчуваючи підтримку міжнародну підтримку і вашу підтримку, як голови Європейської ради, заради стабільності та безпеки на європейському континенті.
Дякую за вашу присутність на Донбасі. Це сильний сигнал. Дякую, що ваша подорож в Україну почалося саме з Донбасу, – сказав Зеленський.

За словами Зеленського, Україна робить все для того, щоб українці, які живуть на тимчасово окупованих територіях, відчували підтримку.
ЄС ввів санкції проти чиновників РФ
Євросоюз ввів , пов’язаних з переслідуванням і тюремним ув’язненням опозиціонера Олексія Навального. Вони також відповідальні за серйозне порушення прав людини. Йдеться про довільні арешти та затримання, придушення мирних зібрань, а також свободи вираження думок.
Під санкції ЄС потрапили четверо чиновників РФ, зокрема генпрокурор Росії Ігор Краснов, глава СК Олександр Бастрикін, голова Росгвардії Віктор Золотов і директор ФСВП Олександр Калашников.
Чотирьом чиновникам заборонено влаштовувати поїздки до ЄС, а їхні активи на території Євросоюзу заморожують. Також іншим особам на території ЄС заборонено надавати кошти цим чиновникам будь-яким способом.


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments