20 C
Киев
Суббота, 1 мая, 2021
додомуМедицина та здоров'яКарантин в Україні не будуть посилювати

Карантин в Україні не будуть посилювати


В Україні не планують посилювати карантин. Попри на те, що останні три дні в країні фіксують рекордні показники за кількістю інфікованих.

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Він зазначив, що поки немає гострої необхідності повертатися до жорстоких обмежень всій країні, бо в Україні діє адаптивний карантин. Це означає, що посилювати карантинні заходи може місцева влада.

Читайте: Коронавірус в Україні – карта поширення Covid-19

Однак, він додав, що стратегія жорсткого карантину на початку пандемії була правильною, про що свідчать низькі показники захворюваності.

Також Ляшко розповів, що спалах вірусу в Україні останні три дні, не пов’язаний зі збільшенням кількості тестувань. Причина – ігнорування карантину.

За словами Ляшка, суб’єкту господарювання не дотримуються протиепідемічних норм.

– Кожен шостий об’єкт, який перевіряється інспекторами на дотримання протиепідемічних норм, має ті чи інші порушення в своєму закладі, – зазначив головні санітарний лікар країни.

Коронавірус в Україні 

Станом на 13 червня 2020 року в Україні зафіксовано 30 506 випадків зараження коронавірусом,за останню добу інфекцію виявили у 753 осіб.

12 червня приріст хворих на добу становив 683 особи, а 11 червня виявили 689 пацієнтів з Covid-19.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пояснив зростання поширення коронавірусу тим, що в Україні змогли “усунути черги” під час дослідження тестів.
Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments