23.2 C
Киев
Суббота, 12 июня, 2021
додомуМедицинаКоронавірус. На кисневі концентратори виділили майже 700 тис грн

Коронавірус. На кисневі концентратори виділили майже 700 тис грн


На кисневі концентратори виділили майже 700 тис грн. Фото: city-adm.lviv.ua

Міністерство охорони здоров’я виділило 693 млн грн на закупівлю кисневих концентраторів для медзакладів первинної ланки.

«Ми виділили 693 мільйони гривень. Зараз купуються кисневі концентратори саме для первинного рівня — як обмінний фонд. Для того, щоб могли видавати ці концентратори, які будуть потім і після ковіду використовуватися», — повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми «Свобода слова».

Окрім того, він прокоментував виступ волонтерки Лесі Литвинової, яка заявила, що за останній місяць фонд «Свої» видав понад тисячу кисневих концентраторів пацієнтам з Covid-19. За її словами, багатьох із них виписали з лікарень з низьким рівнем сатурації, і вони потребували кисневої підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Степанов розповів про розробку української Covid-вакцини

«Якщо говорять, що людину виписали із сатурацією на рівні 65, то я хочу конкретний випадок, бо це по суті звинувачення на адресу лікарів. Не можна виписати людину з лікарні з сатурацією 65. Просто не можна», — наголосив Степанов.

В Одесі 82-річна жінка з низькою сатурацією померла в день виписки з лікарні.

Бабусю виписали зі стаціонару. Її сатурація тут же впала до 78. Поки онук їхав до нас за концентратором, бабуся померла.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments