18.9 C
Киев
Пятница, 17 сентября, 2021
додомуКМДАДеснянський районМешканці «Кідляндії» радо зустріли маленьких деснянців

Мешканці «Кідляндії» радо зустріли маленьких деснянців


Мешканці «Кідляндії» радо зустріли маленьких деснянців

 

Свято наближається, посмішки дитячі вже чекають дива, подарунки солоденькі йдуть в дитячі ручки.

Свято святого Миколая починає феєрію новорічних свят. А тому клієнти Деснянського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були раді завітати у «Місто професій «Кідляндія», що знаходиться у ТРЦ «Блокбастер». Захід був організований Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для малечі у супроводі батьків та дітей шкільного віку.

Мешканці «Кідляндії» радо прийняли дітей і почали знайомство з майже 100 професіями від найпопулярніших – поліцейський, лікар, пожежник, до ще майже незрозумілих – страхувальник, лаборант. На цих та багатьох інших станціях заробляють місцеві гроші. Також не забули і про станції, на яких можна витрачати зароблене – фото-студія, радіо, салон краси, фабрика «Kinder», фабрика чаю «Lipton», картінг.

В рамках свята, діти старші 12 років, які вміють кататися на роликах, відвідали ролердром. Всі діти взяли участь у інтерактивній програмі за участі Святого Миколая і його помічників та отримали солодкі подарунки.

Малеча отримали купу емоцій, батьки трішки відпочили, а,загалом, всі відчули, що диво ще існує і в нього треба вірити, йти до мети, не зважаючи ні на що. А свята нас будуть надихати!

Якщо хочеш взяти участь і допомогти дітям, або потребуєш допомоги, звертайся до Деснянського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за тел: 530-50-59, сторінка у соціальній мережі «Facebook» – https://www.facebook.com/desnsoccentre  

група – https://www.facebook.com/groups/desnsoccentre .Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments