19.2 C
Киев
Воскресенье, 13 июня, 2021
додомуКиївНовини Запорізької області: чоловік у 40 років вперше отримав паспорт

Новини Запорізької області: чоловік у 40 років вперше отримав паспорт


40-річний Леонід ніколи не мав документів, що посвідчують особу. З дитинства він виховувався у державному дитячому будинку, а потім вчився у загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Херсонській області Фото: facebook.com/udmszp

У Запорізькій області чоловік отримав свій перший паспорт у 40 років.

Він нещодавно звільнився з в’язниці й вирішив почати нове життя, повідомили в Міграційній службі Запорізької області.

40-річний Леонід ніколи не мав документів, що засвідчують особу. З дитинства він виховувався в державному дитячому будинку, а потім навчався в загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування в Херсонській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишня голова села забрала в людей паспорти й отримувала їхні гроші

«Коли Леонід звернувся по допомогу до міграційників, то в нього була лише довідка про звільнення. Як з’ясувалося, він не лише ніколи не отримував свідоцтва про народження, а й узагалі в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян немає актового запису про його народження», — пояснили в Міграційній службі.

Завдяки співпраці фахівців міграційної служби та правоохоронців, після тривалих перевірок чоловіка вдалося документувати паспортом громадянина України.

У Києві затримали шахрайку, яка обкрадала пенсіонерів. Жінка спочатку влаштовувалася доглядальницею до літніх людей, входила в довіру, а потім грабувала.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments