10.1 C
Киев
Пятница, 24 сентября, 2021
додомуВерховна радаНові окружні прокуратури почали роботу

Нові окружні прокуратури почали роботу


15 березня розпочали роботу нові окружні прокуратури. Фото: gp.gov.ua

Замість місцевих прокуратур з 15 березня почали працювати окружні. В системі органів прокуратури діятиме 181 окружна прокуратура та 30 спеціалізованих прокуратур у військовій та оборонній сфері.

Про це генеральний прокурор України Ірина Венедіктова написала у Facebook.

З 155 місцевих утворили 181 окружну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Венедіктова подала до суду на Соколову

«Нові окружні прокуратури сформовані за новим ефективнішим принципом — розробляючи їх модель ми враховували результати функціонально-організаційного аналізу, проведеного за підтримки Ради Європи. Серед призначених керівниками прокуратур — 100 відсотків успішно пройшли атестацію в рамках нашої реформи. Ми завершуємо великий етап кадрового очищення та трансформації органів прокуратури й зосереджуємося на розвитку задля ефективності інституції та довіри до неї суспільства», — прокоментувала завершення реформи Ірина Венедіктова.

Восени 2019 року Верховна Рада проголосувала за реформу органів прокуратури, що передбачала переатестацію прокурорів і зміну всієї структури.

Замість Генеральної прокуратури в січні 2020-го створили офіс генерального прокурора. Нові обласні прокуратури почали працювати у вересні.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments