7.3 C
Киев
Понедельник, 26 апреля, 2021
додомуВерховна радаРада запровадила відповідальність за "гендерне приниження" у рекламі

Рада запровадила відповідальність за «гендерне приниження» у рекламі


Ми маємо адекватно реагувати, коли на всю країну принижують гідність жінок — Лубінець. Фото: glavcom.ua

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт № 3427 щодо протидії гендерному приниженню в рекламі. Він запроваджує поняття «дискримінаційна реклама» та «дискримінаційна реклама за ознакою статі», а також посилює відповідальність за порушення законодавства в цій сфері.

Про це повідомив один із авторів законопроєкту, народний депутат з групи «Партія «За майбутнє» Дмитро Лубінець.

«Сьогодні в Україні реклама далека від цивілізованих стандартів.

Заради уваги глядачів рекламісти використовують явне та приховане насильство. Найпоширенішим його видом є дискримінація за ознакою статі.

За останні 2 роки Держспоживслужбою виявлено близько 400 зразків такої реклами, але скарг від громадян надходить набагато більше. З них зупинено лише 84 прецеденти.

На це дивляться не тільки дорослі, а й діти та підлітки. Вони починають вважати такі ганебні явища нормою в українському суспільстві.

Це треба негайно припинити! Ми маємо адекватно реагувати, коли на всю країну принижують гідність жінок!» – заявив народний депутат.

За словами Лубінця, законопроєкт розроблено за участю суддівського корпусу, представників Міністерства соціальної політики України, Держспоживслужби і громадських організацій, зокрема, лідерки «Жіночого руху «За майбутнє» Ірини Суслової.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments