26.3 C
Киев
Пятница, 18 июня, 2021
додомуКМДАПечерський районРезультати брифінгу міністра охорони здоров’я України Максима Степанова за 18 січня

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я України Максима Степанова за 18 січня


Результати брифінгу міністра охорони здоров’я України Максима Степанова за 18 січня

Впродовж минулого тижня в Україні було виявлено 44 620 випадків захворювання на COVID-19. Кількість госпіталізованих пацієнтів становила 13 555 людей, що майже на півтори тисячі менше, ніж позаминулого тижня.. З лікарняних закладів виписано 15 161 людину. Також впродовж минулого тижня було зроблено 182 437 тестувань методом ПЛР.

В Україні функціонує 2 373 верифіковані МОЗ пункти тестування, які забезпечують організацію забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на COVID-19 методом ПЛР, а також можуть проводити експрес-тести на визначення антигена. Здійснювати забір біологічного матеріалу та проводити експрес-тести можуть також і сімейні лікарі.

З початку 2021 року в “Єдиній інформаційній системі з питань трансплантації” (ЄДІСТ) зареєстровано 54 трансплант-координаторів.

Процес трансплантації починається з роботи трансплант-координаторів починається. Вони виявляють потенційного донора та організовують проведення необхідних досліджень; встановлюють наявність у потенційного донора прижиттєво наданої згоди (або незгоди) на вилучення анатомічних матеріалів після визначення незворотної смерті; отримують згоду на донорство від законних представників померлої особи; організовують проведення досліджень, дані про які необхідні для визначення пари донор-реципієнт тощо.

Загалом за оцінками МОЗ Україна потребує не менше 500 трансплант-координаторів.

Вакцинацію проти COVID-19 ще не розпочато у низці розвинених країн. Наприклад, у Японії заявку на затвердження вакцини проти коронавірусу подала лише компанія Pfizer Inc. Планується, що вакцинація в Японії розпочнеться з кінця лютого, коли щеплення отримають 10 000 медичних працівників. Не раніше лютого розпочне вакцинацію проти COVID-19 і Південна Корея.

 Джерело: МОЗДжерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments