4.1 C
Киев
Среда, 28 апреля, 2021
додомуМедицинаСмерть Кендзо Такада - біографія засновника Кenzo

Смерть Кендзо Такада — біографія засновника Кenzo


Японський дизайнер і засновник модного будинку Кenzo Кендзо Такада помер 4 жовтня.
Майбутній дизайнер народився 27 лютого 1939 року у повіті Кандзакі в Японії.

Першим кроком до мрії стати модельєром Кендзо Тамада зробив, коли пішов вчитися в коледж Бунка – одина з найбільш респектабельних шкіл моди в Токіо.

У 1965 році він переїжджає до Парижу (Франція) не маючи ні зв’язків, ні великих грошей. Однак уже через п’ять років Кендзо представив свою першу колекцію, яка викликала інтерес у публіки. Так, кар’єра Кендзо Такада пішла вгору.
Читайте:
У 1970 році спільно з Ацуко Кондо, однокурсницею з Токіо, відкриває магазинчик і дає йому ім’я Jungle Jap (дослівно японець з джунглів).
У 1978 і в 1979 роках він влаштовував знайомство зі своєю колекцією в цирку-шапіто. Водночас манежем скакали на конях акробатки в абсолютно прозорих шатах, а сам Кендзо роз’їжджав на слоні.
До слова, Кендзо ніколи не боявся йти проти течії. В епоху облягаючих силуетів він представляв одяг вільного крою, за часів пастелі він демонстрував яскраві кольори та строкаті принти.

У 1983 році Кендзо починає працювати над чоловічою модою, в 1987-му виходять колекції дитячого лінії та товарів для будинку. У 1988 році вийшов перший аромат від бренду Kenzo Parfum.
У 1993 році ТМ Кenzo купив концерн LVMH, однак Кендзо продовжував роботу над окремими колекція, а також присвячував час й іншим брендам: Yume, Gokan Kobo.
У 2018 році у французькому видавництві Chene вийшла книга Kenzo Takada, присвячена творчості дизайнера.
Смерть Кендзо Такада
Засновник модного будинку Kenzo і дизайнер
Повідомляється, що японський дизайнер помер від наслідків коронавірусу у лікарні США в Нейї-сюр-Сен. Кендзо Такада був 81 рік. 


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments