12.4 C
Киев
Понедельник, 19 апреля, 2021
додому Київ Створили аудіосеріал про повінь на Куренівці

Створили аудіосеріал про повінь на Куренівці


На Megogo вийшла перша серія аудіосеріалу про Куренівські трагедію. Фото: istpravda.com.ua

На медіасервісі Megogo почали випускати аудіосеріал «Куренівка: історія київського потопу».

«Наш перший аудіосеріал присвячений Куренівській трагедії. Про цю подію багато чули, але мало хто знає деталі. У аудіосеріалі ми відновили події 1961 року і розповіли історію людських доль. Що стосується саме формату аудіосеріалу – це, по суті, наративний подкаст. В основі – повноцінна історія, документальна або художня, з детально пропрацьованим сюжетом, персонажами та подіями. У наших аудіосеріалів є режисери та акторський склад. Історії розділені на короткі серії, аби зручніше було слухати на ходу і не доводилося переривати розповідь на півслові, руйнуючи при цьому всю магію історії», – розповів директор зі стратегічного розвитку Megogo Іван Шестаков, передає «Історична правда».

Це перший український аудіосеріал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куренівську трагедію замовчували тридцять років

Над аудіосеріалом працювали близько 3 місяців. Команда проєкту спілкувалась із очевидцями аварії та експертами. Опрацьовували документи.

13 березня 1961-го в Києві сталася Куренівська трагедія, що забрала життя близько 1,5 тис. осіб. Причиною стала халатність влади. За 10 років до трагедії у Бабиному Яру почали зберігати відходи цегляних заводів — пульпу. Всього намили близько 4 млн кубічних метрів вологого ґрунту. Для його стримування мали побудувати міцну бетонну дамбу, натомість насипали земляну, що утримувала суміш до певного часу.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments