2.1 C
Киев
Среда, 28 апреля, 2021
додомуКиївщинастоличні маршрутки можуть підняти ціни

столичні маршрутки можуть підняти ціниУ першому кварталі 2021 року столична влада не очікує підвищення вартості проїзду для громадського транспорту, водночас можуть зрости ціни у маршрутках.

Як повідомляє Укрінформ, про це сказав заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Справа в тому, що ми не зовсім можемо впливати на цінову політику приватних перевізників. Вони на сьогодні виграють конкурси і отримують певні маршрути, які обслуговують. У той же час ми можемо впливати на цінову політику у міському громадському транспорті. І за тим бюджетом, який Київрада ухвалила на 2021 рік, у нас на перший квартал точно закладена певна компенсація для двох перевізників – це «Київпастранс» і «Київський метрополітен», яка дозволяє поки що не говорити про підвищення тарифу. Разом із тим, економічні передумови також для цього є», — сказав Бондаренко.

Читайте також: Е-квитком щодня користуються понад мільйон пасажирів — Кличко

«Ще раз кажу — перший квартал ми точно не говоримо про підвищення цін у громадському міському транспорті», — додав він.

Водночас він зазначив, що ряд транспортних компаній, які займаються перевезенням у режимі маршрутних таксі, повідомили, що протягом першого кварталу розглядають питання підвищення вартості проїзду у транспорті.

Читайте також: Київ не зупинятиме транспорт під час локдауну, але будуть обмеження

«Кінцеве рішення ще не ухвалено, разом із тим звучать різні цифри — від 10 до 12 гривень. Пояснюється з боку перевізників доволі просто — перше, реально є зменшення пасажиропотоку за цими маршрутами, друге — з січня зростає мінімальна заробітна плата, відповідно це позначиться на вартості проїзду. Однак в січні точно такого підвищення ми не очікуємо», — розповів Бондаренко.Джерело: ukrinform.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments