4.1 C
Киев
Среда, 28 апреля, 2021
додомуКМДАДеснянський районТривають роботи у парку з водними об’єктами вздовж просп. Шухевича та на...

Тривають роботи у парку з водними об’єктами вздовж просп. Шухевича та на Липовій алеї


Тривають роботи у парку з водними об’єктами вздовж просп. Шухевича та на Липовій алеї

 

У Деснянському районі є два об’єкти, де цього року продовжаться роботи із влаштування благоустрою. Про це повідомили в КО «Київзеленбуд».

Один із них – парк з водними об’єктами вздовж просп. Шухевича (від просп. Маяковського до вул. Бальзака). Це, без сумніву, унікальний об’єкт, фактично збудований «з нуля». Зараз тривають роботи біля третьої водойми, яку минулого року розчистили. Зокрема, влаштовують пішохідні та велосипедні доріжки, встановлюють лави та урни, готують площі під газон. Також у парку передбачено полив та освітлення.

Одним із центральних елементів цієї частини парку стане альтанка, оформлена в кримсько-татарській стилістиці. Шпиль та ліхтар буде виконано із відповідними стилістичними елементами, а на підлозі буде зображено орнамент, розглядається кілька варіантів такого оздоблення.

Також цього року продовжать роботи з капремонту Липової алеї – скверу між будинками по просп. Маяковського, 15-Б та вул. Бальзака, 14. Будуть завершені роботи із влаштування доріжок із ФЕМ, велодоріжки, встановлення урн та лав. Планується збудувати пандус та відремонтувати сходи. Під час першої черги капремонту були прокладені трубопроводи поливо-зрошувальної системи, цього року передбачено будівництво насосної станції та підключення поливу.

Нагадаємо, загальна площа скверу 2,4 га. Перша черга капремонту Липової алеї охопила 1,4 га – від центральної клумби до вул. Бальзака. Крім доріжок та елементів благоустрою, було влаштовано освітлення у центральній частині скверу. Поруч із Липовою алеєю по вул. Ніколаєва збудовано дитячий майданчик з гумовим покриттям.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments