19.2 C
Киев
Вторник, 15 июня, 2021
додомуВерховна радаУряд хоче звільнити від ПДВ окремі проєкти з Польщею

Уряд хоче звільнити від ПДВ окремі проєкти з Польщею


Кабмін пропонує звільнити операції з постачання товарів/послуг на митній території України, які здійснюються польськими підрядниками. Фото: Reuters

Кабінет Міністрів пропонує звільнити від сплати ПДВ окремі проєкти з Польщею — застосування нульової ставки ПДВ тимчасове і діятиме лише на період реалізації договору між Україною і Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Так, пропонується звільнити операції з постачання товарів/послуг на митній території України, які здійснюються безпосередньо польськими підрядниками та їх представництвами в Україні відповідно до контрактів, укладених для реалізації проєктів з розбудови та облаштування підрозділів охорони державного кордону. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Водночас, для реалізації відповідних проєктів щодо міжнародних автомобільних пунктів пропуску, проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автодоріг західного регіону в рамках реалізації договору між Україною і Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 09.09.2015.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський запропонував знизити податки в сфері культури і кіно

«Це дасть поштовх активізації співпраці між Україною та Республікою Польща й дозволить розблокувати реалізацію проектів розбудови інфраструктури пунктів пропуску західного регіону України», — йдеться в повідомленні.

У Верховній Раді перебувають на розгляді 3 законопроєкти щодо доступного розмитнення автомобілів. Вони передбачають упорядкування структури акцизного податку та внесення відповідних змін до Податкового та Митного кодексів.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments