25.8 C
Киев
Вторник, 15 июня, 2021
додомуКМДАСвятошинський районУчнівсько-педагогічний колектив ЗЗСО № 96 ім. О. К. Антонова відзначив Всесвітній день...

Учнівсько-педагогічний колектив ЗЗСО № 96 ім. О. К. Антонова відзначив Всесвітній день здоров'я


Учнівсько-педагогічний колектив ЗЗСО № 96 ім. О. К. Антонова відзначив Всесвітній день здоров’я

07 квітня 2021 року здобувачі освіти та вчителі спеціалізованої школи І — ІІІ ступенів № 96 ім. О. К. Антонова долучилися до відзначення Всесвітнього дня здоров`я.
Здоров`я — це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя, які включають заняття спортом та фізичною культурою, здорове харування, стабільний емоційний стан, рухливий спосіб життя замість просиджування за комп’ютером.
У 3-А класі пройшла онлайн-презентація на тему: «Ваше здоров`я — у ваших руках». Учні презентували свої фото, як вони вдома в онлайн-режимі займаються улюбленими видами спорту, та відобразили свої корисні звички у малюнках.
Лідери учнівського самоврядування організували челендж #моя_здорова_звичка . Та поділились своїми відео та фото у лідерському Classroom.
Вчителі фізичної культури, хореографії та викладачі спортивних гуртків закладу освіти також на своїх заняттях розпіли дітям про важливість здорового способу життя та користь фізичних вправ.
Джерело: спеціалізована школа І — ІІІ ступенів № 96 ім. О. К. Антонова.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments