18.9 C
Киев
Пятница, 17 сентября, 2021
додомуКиївУ пологовому будинку померло немовля

У пологовому будинку померло немовля


Мати дитини вважає, що в трагедії винні лікарі Фото: radiotrek.rv.ua

У Києві в елітному приватному пологовому будинку «Лелека» померла новонароджена дівчинка, якій було всього 35 днів. Мати дитини вважає, що в трагедії винні лікарі.

Ліда Косогова розповіла, що її вагітність проходила не зовсім гладко, оскільки активність плода була вище норми. Про це жінка написала на своїй сторінці в Facebook. Але, за її словами, лікарі «Лелеки», де за стандартні пологи просять близько 50 тисяч гривень, не стали звертати на це увагу. Вони сказали, що це відбувається на тлі прийому одного з препаратів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Немовля померло після родових травм: батьки звинувачують акушера

Жінку запевняли в тому, що плід розвивається нормально. Ситуація ускладнилася після болісних переймів і пологів. Лікар повідомив породіллі про вилиття меконіальних вод. Після цього завідувач одного з відділень пологового будинку сказала, що у дитини був дистрес.

Дівчинці потрібна була реанімація протягом 5 хвилин відразу після народження. Вона сама не дихала. У неї також були поодинокі удари серця. Лікарі сказали, що була небезпека відмирання кори головного мозку.

Медики заявили, що дитині необхідно зробити гіпотермію. Три дні новонароджену охолоджували до зниженої температури тіла, а потім повертали в норму. Однак почати цю процедуру медики запропонували вже через чотири години після народження дівчинки. Мати вважає, що лікарі втратили дорогоцінний час.

Коли було видно, що дитині краще не стає, її перевели в Охматдит. У підсумку після більше ніж місяць мук дівчинка померла.

Лікарі пологового будинку розповіли жінці, що дитина народилася з відхиленнями через те, що м’язи матки стиснулися, пережали судини і матка, як би, задушила дитину.

Лідія вважає, що трагедія сталася через те, що у неї відбулася крайове відшарування плаценти, а медики цього не помітили. Тепер вона домагається того, щоб винні були в цій жахливій історії були покарані.

Подружжя Ігор та Христина Римики з селища Перегінське Рожнятівського району Івано-Франківщини звинувачують лікарів місцевої лікарні в тому, що під час пологів ті вбили їхнього первістка.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments