12.4 C
Киев
Понедельник, 19 апреля, 2021
додому КМДА Деснянський район Шановний Олеже Петровичу!

Шановний Олеже Петровичу!


Шановний Олеже Петровичу!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем народження, з Вашим ювілеєм!

Ви вже багато років очолюєте Громадську організацію «Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району. З Вами настільки комфортно співпрацювати, що, здається, Ви на цьому місці завжди.

Саме від керівника залежить якою буде організація, її громадська діяльність та активність, як її будуть сприймати у районі, столиці, країні.

Призначити Вас на посаду керівника Спілки ветеранів АТО нашого району – найкращий вибір, який можна було зробити. Колишній військовослужбовець, генерал-лейтенант, учасник бойових дій у зоні АТО на Сході України – Ви, як ніхто інший розумієте та переймаєтеся проблемами воїнів-деснянців, ветеранів, їх сімей, розумієте та підтримуєте усіх.

Бажаємо Вам та колективу громадської організації й надалі стояти на варті інтересів ветеранів АТО та активно брати участь у житті нашого району.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги, миру, злагоди, бадьорості, міцності духу та Божого Благословення! І нехай оплотом усіх Ваших хороших справ та успіхів стане непохитна цілеспрямованість, життєві сили та довголіття.

 

З великою повагою та шаною

колектив Деснянської районної в м. Києві державної адміністраціїДжерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments