12.4 C
Киев
Понедельник, 20 сентября, 2021
додомуВерховна радаШмигаль розповів про концепцію створення Фондового ринку

Шмигаль розповів про концепцію створення Фондового ринку


В Україні запускати Фондовий ринок планують паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи. Фото: Facebook

В Україні запускати Фондовий ринок планують паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Facebook.

«Фондовий ринок планується запускати паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи, що сприятиме його розвитку. Також, в рамках концепції створення Фондового ринку планується розвиток товарної біржі, де буде відбуватися торгівля сільськогосподарською продукцією, енергетичними товарами тощо. Створення разом з інституційними інвесторами і міжнародними партнерами єдиного товарного ринку дозволить залучити на нього значно більше іноземних гравців, від чого точно виграє український бізнес і держава», — наголосив Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корейська компанія хоче відкрити виробництво в Україні

Прем’єр нагадав, що Кабмін, ЄБРР, ACC і USAID уклали Меморандум про створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу і товарних ринках.

«Це важливий крок для створення Фондового ринку в Україні. Наші громадяни отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування. Бізнес отримає довгостроковий і дешевший ресурс для розвитку власних підприємств. Підвищиться рівень прозорості та якість корпоративного управління. Держава отримає збільшення інвестицій — нові робочі місця — економічний розвиток», — додав Шмигаль.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments