7.4 C
Киев
Понедельник, 3 мая, 2021
додомуДонбасШукаю роботу: які професія, освіта й вік у безробітних

Шукаю роботу: які професія, освіта й вік у безробітних


Половина безробітних має вищу освіту. Фото: pixabay.com

1 липня на обліку в Державній службі зайнятості перебувало майже 518 тис. безробітних. Серед них 58% — жінки, 42% — чоловіки.

Половина безробітних мають вищу освіту. 33% — закінчили професійно-технічний навчальний заклад, а 17% — загальноосвітню школу. Молодь до 35 років становить третину безробітних. Інша третина — люди, яким від 35 до 44 років. Серед тих, кому понад 45 років — 40% безробітні, повідомляють у Державному центрі зайнятості.

З усіх безробітних 4% мали інвалідність, 2% — колишні учасники АТО, 1% — внутрішньо переміщені особи, 8% — люди, яким до пенсії за віком залишилося 10 і менше років, 1% — випускники навчальних закладів. Ці люди потребують додаткового сприяння в працевлаштуванні.

До звільнення 17% безробітних працювали у сфері торгівлі, 14% — у переробній промисловості, 13% — у держуправлінні, обороні та соцстрахуванні, 9% — у сільському, лісовому та рибному господарстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шукаю роботу: як відповідати на найпоширеніші запитання на співбесіді

З початку карантину роботу знайшли 174 тис. українців, з них — 116 тис. безробітних. Найбільше людей пішли працювати у сільське господарство — 54% від усіх працевлаштованих, у переробну промисловість — 13% та 11% — у торгівлю.

Після послаблення карантинних обмежень відновлюється робота підприємств та організацій. Завдяки цьому в червні вдалося працевлаштувати 54 тисячі українців, що на третину більше, ніж у травні.

В Україні середня зарплата становить понад 10 тис. грн. У Києві роботодавці у середньому готові платити 15 тис. грн, свідчать дані Держстату.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments