17.9 C
Киев
Суббота, 1 мая, 2021
додомуКМДАДарницький районЯк проводити закупівлі харчування для закладів освіти через Prozorro, розкажуть на вебінарі...

Як проводити закупівлі харчування для закладів освіти через Prozorro, розкажуть на вебінарі 16 квітня


Як проводити закупівлі харчування для закладів освіти через Prozorro, розкажуть на вебінарі 16 квітня

16 квітня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Закупівлі харчування для закладів освіти через Prozorro: як купити якість ”.


На вебінарі детально розкажуть про особливості проведення тендерів через Prozorro і на що впливає очікувана вартість закупівель.

Дата і час: 16 квітня 2021 року, 14:00.

Спікерка: Ольга Нос, фахівчиня з маркетингу, ДП «Прозорро».

Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/3egnsp5. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments