25.8 C
Киев
Вторник, 15 июня, 2021
додомуКМДАДеснянський районІрина Алєксєєнко пригадала свої студентські роки та привітала з Днем студента молодь...

Ірина Алєксєєнко пригадала свої студентські роки та привітала з Днем студента молодь двох найкращих вишів


Ірина Алєксєєнко пригадала свої студентські роки та привітала з Днем студента молодь двох найкращих вишів

 

В.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко сьогодні привітала студентів Київського національного торговельно-економічного університету та Деснянського економіко-правового коледжу МАУП з Днем студента. Ірина Миколаївна відзначила 20 найкращих студентів Подяками голови за високі досягнення у навчанні та спорті, активну участь в громадській роботі та з нагоди свята.

«Сьогодні на жаль не маємо змогу зібратися у повному складі. Тому передаємо ці подарунки і вітання через Вас. Студентські роки – найкращі. Коли я була студенткою, то брала активну участь у громадському житті вишу, різноманітних молодіжних проєктах. Студентство – рушійна сила прогресу. Знаємо чимало прикладів цікавих розробок, досліджень, авторами яких є саме студенти. Бажаю молодечий запал та ентузіазм зберегти якнайдовше. Зі святом Вас!», – звернулася Ірина Алєксєєнко до представників КНТЕУ та ЕПК МАУП.

Також молодь у подарунок отримала термокружки, флеш-накопичувачі, ділові щоденники.

«Сьогодні нагороди отримали найкращі студенти університету. Це – наші лідери у навчальній та позанавчальній діяльності. Щиро вдячні за подарунки та співпрацю», – сказав голова ради студентського самоврядування КНТЕУ Максим Белінський.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments