11 C
Киев
Понедельник, 20 сентября, 2021
додомуКМДААнонси25 травня на муніципальному пляжі «Венеція» відбудеться відкрите тренування столичних рятувальників

25 травня на муніципальному пляжі «Венеція» відбудеться відкрите тренування столичних рятувальників


25 травня о 10:00 на муніципальному пляжі «Венеція» відбудеться відкрите тренування столичних рятувальників. Під час заходу лайфгарди відпрацюють елементи рятувальної операції, надання першої домедичної допомоги, а також спортивну лайфсейвінг-дисципліну «Beach flags».

У 2021 році на участь у програмі «Пляжний патруль» було подано більш ніж 250 заявок. Відбір пройшли 90 рекрутів. Навички, які отримують рекрути, є сучасними та клієнтоорієнтованими. Особлива увага приділяється супроводу дітей шкільного віку, а також осіб із інвалідністю.

Місце проведення: муніципальний пляж «Венеція».

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: uizdpi@gmail.com

Контактна особа на місці: +38063-951-63-03, Юлія Бородай.

У листі необхідно вказати інформацію про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. У темі листа – зазначити назву події.

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Довідково.

Програма «Пляжний патруль» заснована в Києві в 2015 році і досі залишається унікальною для України. Програма спрямована на підготовку сезонних лайфгардів та сприяє працевлаштуванню молоді у літній період року. 40-годинний курс підготовки відповідає базовим вимогам Міжнародної федерації лайфсейвінгу (ILS) та настановам ВООЗ щодо підготовки рятувальних служб на об’єктах водної рекреації. У 2020 році лайфгарди програми «Пляжний патруль» врятували 84 життя на муніципальних пляжах м. Києва.

Координатори програми:

Денис Пікалов, голова ВГО «Всеукраїнська федерація лайфсейвінгу» та Олександр Лешенок, начальник підрозділу «Kyiv lifeguard service», КП «Плесо».Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments