2.1 C
Киев
Среда, 28 апреля, 2021
додомуКиївGlobal Teacher Prize Ukraine 2020: Назвали найкращого вчителя України

Global Teacher Prize Ukraine 2020: Назвали найкращого вчителя України


Учитель історії та громадянського суспільства з села Заліщики Тернопільської області Василь Дяків став переможцем національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Результати премії оголосили під час урочистої церемонії нагородження 3 жовтня у Києві. Про це повідомляє Укрінформ.

Цьогоріч за головний приз — 250 тис. грн, а також поїздку на Global Education & Skills Forum nf інтерактивну панель EdPro змагалися десять фіналістів. Члени журі обрали їх із майже трьох тисяч учасників.

Окрім того, українських учителів відзначили й у кількох спеціальних номінаціях із призами від партнерів. При цьому серед номінантів були не лише фіналісти Global Teacher Prize Ukraine 2020.

Церемонія нагородження переможця відбулася на території Арки дружби народів у Києві. Кожен із фіналістів під’їжджав до облаштованих зали та сцени на мотоциклі.

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін, яка покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію заснувала в 2017 році громадська спілка «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments