22.6 C
Киев
Понедельник, 21 сентября, 2020
додому Київщина ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НОВОСТВОРЕНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НОВОСТВОРЕНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ

Відповідно до наказу № 3942/7 від 08.11.2019 р. «Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України» відбулося перше засідання новоствореної Громадської ради при Міністерстві юстиції України каденції 2019-2021 рр. До засідання долучився директор департаменту взаємодії з органами державної влади Ілля Лозінський, який привітав членів нового складу.

На порядку денному розглянули нагальні питання, серед яких, зокрема, були вибори голови, заступника та секретаря Громадської ради; перелік комітетів Громадської ради та їх персональний склад; обговорення пропозицій Громадської ради до орієнтовного плану проведення Міністерством юстиції України консультацій з громадськістю на 2020 рік та Проекту плану роботи Громадської ради на 2020 рік.

В ході обговорення нового керівного складу більшістю голосів Василя Гончарука було обрано головою Громадської ради та одноголосно заступником голови – Андрія Гінкула, секретарем – Юлію Паскевську.

Заслухавши доповіді членів Громадської ради, коментарі та пропозиції, було затверджено 9 комітетів.

Наразі Громадською радою як постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом готуються пропозиції до орієнтовного плану проведення Міністерством юстиції України консультацій з громадськістю на 2020 рік.

Завдяки подальшій розбудові взаємодії Міністерства юстиції України та Громадської ради буде забезпечуватися ефективна та дієва участь громадян у формуванні та реалізації державної правової політики.

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Від початку року сталося майже 900 ДТП за участю поліцейських

Автомобіль поліції потрапив у ДТП на трасі Київ - Одеса, 2 вересня 2020 р. Фото: Київ оперативний За вісім місяців 2020 року...

Тести на антиген до COVID-19 у 10 разів дешевші, ніж ПЛР, але мають низку переваг — Фаворов – останні новини

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Українська компанія "Діапроф-Мед" розробила тести на COVID-19, які виявляють антиген. Про...

Кличко запевняє, що COVID-лікарні Києва забезпечені всім необхідним

У столичних лікарнях на сьогодні достатньо медичних препаратів та засобів індивідуального захисту для лікування хворих на коронавірус.  ...

Recent Comments