16.5 C
Киев
Четверг, 16 сентября, 2021
додомуКиївщинаВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НОВОСТВОРЕНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НОВОСТВОРЕНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ

Відповідно до наказу № 3942/7 від 08.11.2019 р. «Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві юстиції України» відбулося перше засідання новоствореної Громадської ради при Міністерстві юстиції України каденції 2019-2021 рр. До засідання долучився директор департаменту взаємодії з органами державної влади Ілля Лозінський, який привітав членів нового складу.

На порядку денному розглянули нагальні питання, серед яких, зокрема, були вибори голови, заступника та секретаря Громадської ради; перелік комітетів Громадської ради та їх персональний склад; обговорення пропозицій Громадської ради до орієнтовного плану проведення Міністерством юстиції України консультацій з громадськістю на 2020 рік та Проекту плану роботи Громадської ради на 2020 рік.

В ході обговорення нового керівного складу більшістю голосів Василя Гончарука було обрано головою Громадської ради та одноголосно заступником голови – Андрія Гінкула, секретарем – Юлію Паскевську.

Заслухавши доповіді членів Громадської ради, коментарі та пропозиції, було затверджено 9 комітетів.

Наразі Громадською радою як постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом готуються пропозиції до орієнтовного плану проведення Міністерством юстиції України консультацій з громадськістю на 2020 рік.

Завдяки подальшій розбудові взаємодії Міністерства юстиції України та Громадської ради буде забезпечуватися ефективна та дієва участь громадян у формуванні та реалізації державної правової політики.

Київ.org
Учился в Киевском Национальном Университете им. Т.Г. Шевченко на кафедре "Международные отношения" С 2008 года работает внештатным корреспондентах в более чем 20 общеукраинских изданиях. Тематики статей: политика, государство, экономика.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments