0.7 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуКМДААнонси11 листопада в Києві відбудеться форум/воркшоп «Золоті Ворота. Район сучасної культури»

11 листопада в Києві відбудеться форум/воркшоп «Золоті Ворота. Район сучасної культури»


11 листопада о 09:00 у київському Молодому театрі стартує дводенний форум/воркшоп  «Золоті Ворота. Район сучасної культури».

Під час воркшопу 12 листопада, який відбудеться у Київській академії медіа мистецтв, у колаборації з усіма присутніми буде напрацьовано концепцію та «дорожню мапу» створення унікального для Києва району сучасної культури. 

На заході обговорять розвиток району сучасної культури навколо Золотих воріт та спланують чіткі візії для запуску майбутнього брендового кварталу Києва. Завданням організаторів форуму є реформація району Золотих воріт на європейський осередок культури для національної та міжнародної аудиторії. Саме створення публічного бренду Золотих воріт є однією з цілей форуму. Зосередивши в собі «серце» культури, район зможе привернути увагу талановитих людей з усієї України, мотивувати художників, підприємців та творчий бізнес до розвитку культури.

У рамках форуму/воркшопу «Золоті Ворота.  Район сучасної культури» відбудуться лекції провідних спеціалістів з урбаністики, мистецтва та культури. Також в учасників буде можливість поспілкуватися із представниками влади та громадських організацій, діяльність яких пов’язана з культурним розвитком столиці. 

Програма форуму – за посиланням: https://cutt.ly/ZTyFHKa. 

Спікери:

  • Яна Барінова, директорка Департаменту культури КМДА та співорганізаторка форуму;
  • Марк Вілкінс, один із ініціаторів форуму, режисер і культурний активіст вулиці Рейтарської;
  • Євгенія Кулеба, депутатка Київради, засновниця ГО «Місто сад», одна із співорганізаторок заходу;
  • Олег Гаряга, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, співорганізатор форуму;
  • Ольга Балашова, співорганізаторка форуму голова правління ГО «Музей сучасного мистецтва»;
  • докторка Анна Маразуела Кім, Лондон, Центр креативного мистецтва, культури та взаємодії, Futurecity, лабораторія процвітаючих міст;
  • доктор Джеймс Дозер, Лондон. Консультативна рада, журнал Cultural Trends, колишній дослідник Arts Council England Co-Authors, Governance Models of Cultural Districts, Global Cultural Districts Network;
  • Лутц Лейхзенрінг, Берлін, засновник The Creative Footprint & речник Берлінського клубу;
  • Мапа Реновації – громадська організація, команда якої займається дослідженням та адвокацією закинутої архітектурної спадщини Києва з метою її збереження.

Акредитація працівників ЗМІ – за посиланням: https://forms.gle/4sCCoJxX51jv8yit7.

Місце проведення: 11 листопада – вул. Прорізна, 17, велика зала Молодого театру; 12 листопада – вул. Дмитрівська, 80, Київська академія медіа мистецтв.

Контактна особа: Пустовіт Валерія, pr.depkult@gmail.com 098-467-88-69.Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments