-1.3 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуКМДААнонси4 листопада на Майдані Незалежності висадять першу цибулину зі 100 тисяч тюльпанів...

4 листопада на Майдані Незалежності висадять першу цибулину зі 100 тисяч тюльпанів для українсько-голандського фестивалю, який відбудеться у травні


4 листопада об 11:00 на Майдані Незалежності висадять першу цибулину зі 100 тисяч тюльпанів для українсько-голандського фестивалю тюльпанів, який відбудеться у травні.

У заході візьме участь Почесний Консул України в Амстердамі Еміель де Севрен Жаке, представники Посольства Нідерландів в Україні, представники «Київзеленбуду» та інші.

100 тисяч тюльпанів надав Почесний Консул України в Амстердамі Еміель де Севрен Жаке. Вони є даниною Героям Небесної Сотні – символічну тисячу тюльпанів висадять на Майдані Незалежності для кожного із загиблих героїв.

У період цвітіння тюльпанів у квітні-травні 2022 року відбудеться низка двосторонніх ініціатив щодо зміцнення культурних, економічних та соціальних відносин.

Місце проведення: Майдан Незалежності, біля фонтану перед будівлею Київської консерваторії.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: uizdpi@gmail.com

У листі необхідно вказати назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. У темі листа – зазначити назву події.

Контактна особа на місці: 096-534-34-94 (Лілія Борисюк).

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

 Джерело: kyivcity.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments