-4.7 C
Киев
Четверг, 18 ноября, 2021
додомуМедицинаЧи можна захворіти на Covid-19 після вакцинації

Чи можна захворіти на Covid-19 після вакцинації


Навіть якщо захворіти на коронавірус після щеплення проти Covid-19, то вакцина однаково працюватиме. Про це розповів лікар Євген Комаровський.

За його словами, після будь-якого щеплення у людини може з’явитися головний біль, лихоманка, хворобливість, набряк і почервоніння в місці ін’єкції – це нормально і зрозуміло.
Водночас нині немає ніяких даних про те, що після щеплення від Covid-19 можна померти від інфаркту, інсульту та інших хвороб.

– Навіть якщо ви заразитеся коронавірусом відразу після вакцинації, то це не небезпечно, тому що в самій вакцині концентрація антигенів дуже висока, а значить, імунна відповідь, те саме вироблення антитіл організмом, буде набагато швидше і ефективніше, ніж при природному інфікуванні, – зазначив лікар.

Тобто навіть за відсутності ще вироблених антитіл у людини є великі шанси на легкий перебіг хвороби або на те, що вона не захворіє взагалі, тому що вакцина однаково спрацює.
Вакцинація від Covid-19 в Україні
В Україні отримала 3 141 особа. 27 лютого, щеплення активно тривало у трьох регіонах країни – Донецькій, Луганській та Херсонській областях.
За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, усі охочі протягом цього року зможуть отримати вакцину та записатися до листа очікування на вакцинацію через український електронний сервіс державних послуг Дія.
Вакцинування відбувається згідно з національним планом. Першими почали імунізуватися лікарі, які лікують хворих на коронавірус.
Джерело:


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments