-1.3 C
Киев
Понедельник, 17 января, 2022
додомуМедицина та здоров'яЧому невакцинованих медиків не відстороняють від роботи – відповідь Ляшка

Чому невакцинованих медиків не відстороняють від роботи – відповідь ЛяшкаМіністр охорони здоров’я Віктор Ляшко пояснив, чому невакцинованих лікарів не відстороняють від роботи.

В ефірі програми Свобода слова на телеканалі ICTV у Ляшка запитали, чому у переліку професій, які підлягають обов’язковій вакцинації, немає медиків.

За словами очільника МОЗ, невакцинованих медиків не відстороняють від роботи через їхню нестачу.

– Лікарів не вистачає, по-перше. І зараз, коли ми перебуваємо на піку захворюваності в перший етап запустити медичних працівників і відсторонити когось чи медсестру, чи лікаря, від виконання обов’язків? Ми можемо комусь не надати медичну допомогу.

Ляшко навів приклади лікарень, де є два анестезіологи, і якщо їх відсторонити, то робота Covid-відділення зупиниться.

– Ми провели аналіз і чітко розуміємо, де зараз ці медичні працівники не вакциновані, не перехворівши. В наступних етапах розширення переліку професій з’являться і медичні працівники.

Міністр охорони здоров’я розповів, що наразі в Україні понад 80% медичних працівників отримали щеплення від коронавірусу.

З 8 листопада в Україні відсторонятимуть від роботи представників деяких професій, які не отримали хоча б одного щеплення від коронавірусу. Набув чинності відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я.

До переліку професій входять співробітники навчальних закладів, центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, а також місцевих державних адміністрацій та підрозділів.

Невакцинованих осіб відсторонятимуть на період, поки вони не отримають щеплення, але зарплату вони не отримуватимуть.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело:
fakty.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments