7.2 C
Киев
Понедельник, 8 ноября, 2021
додомуДонбасДепутати від "Слуги народу" сприяють продажу "Більшовика" — активісти під ВРУ

Депутати від «Слуги народу» сприяють продажу «Більшовика» — активісти під ВРУ


Протести під ВРУ: активісти та трудовий колектив вимагають від «слуг» прозорої приватизації «Більшовика». Фото: www.dkc.kiev.ua

У вівторок, 19 жовтня, під Верховною Радою України (ВРУ) пройшла акція протесту за участі трудового колективу заводу «Більшовик» і ветеранів-активістів, які вимагають від влади гарантій прозорої приватизації підприємства. Учасники акції наголошують, що парламентарі від «Слуги народу» маніпулюють суспільною думкою, підкреслюючи нібито переваги приватизації оборонного підприємства, не надаючи при цьому жодних соцгарантій трудовому колективу заводу та планів щодо подальшого розвитку цього району столиці.

Про це заявив під час мітингу ветеран АТО, голова громадської організації «Вибачте, що живі» Данило Турчин.

«Сьогодні під ВРУ ми проводимо черговий мітинг, щоби привернути увагу до факту, що деякі депутати ВРУ сприяють тому, щоб завод оборонної галузі — «Більшовик»— на восьмому році війни продали, і на його місці побудували новий торговий центр. Організація «Вибачте, що живі» і я, її голова Турчин Данило, наголошуємо, що люди — це не сміття. Трудовий колектив, середній вік якого 50, не буде переїжджати до Жашкова. І все це робиться штучно, щоб люди звільнялися самі, адже за законом вони зобов’язані зберегти робочі місця», — сказав Турчин.

Він наголосив, що Фонд державного майна України (ФДМУ) не вважає за потрібне робити приватизацію прозорою та не звітує перед українцями.

«Ми не знаємо, які плани має ФДМУ. Вони ведуть брудну гру проти народу, проти трудового колективу. Не знаємо, хто хоче купити та нащо, що буде далі? ФДМУ займається інфоциганством, не йде на контакт і робить спроби маніпулювати суспільною думкою», — зазначив активіст.

Турчин підкреслив, що він та його побратими-ветерани з ГО «Вибачте, що живі» будуть і надалі допомагати трудовому колективу «Більшовика» відстоювати свої законні права.

«Хочемо, щоби цим висококласним спеціалістам забезпечили всі соціальні гарантії згідно чинного законодавства. Ми хочемо, щоби ФДМУ розповів, хто хоче купити завод. Можливо, це якийсь російський бізнес. Ми не хочемо, щоби влада розглядала «Більшовик» лише як 36 га землі. Це люди, які поклали своє життя на виробництві для нашої армії. Немає жодного плану щодо того, що саме там побудують і що отримає Київ від цієї темної схеми. Чи ми отримаємо нові лікарні та школи? Ні, отримаємо нові ЖК і БЦ», — резюмував Турчин.

Нагадаємо, аукціон з приватизації 100% АТ «Перший київський машинобудівний завод» (ПКМЗ, екс-«Більшовик» зі стартовою ціною 1,4 млрд грн призначено на 27 жовтня. Хвилювання серед трудового колективу почалися близько двох тижнів тому. Спочатку робітники зібралися біля прохідної заводу, тоді керівництво викликало три автобуси з нацгвардійцями та Нацполіцією. В свою чергу, голова ФДМУ Дмитро Сенниченко назвав акцію провокацією, а активістів — «тітушками» та «рейдерами».

Для довідки: частина парламентарів з фракції «Слуга народу» активно просувають ідею приватизації «Більшовика» та прогнозують позитивні результати. Відповідні заяви у блогах чи коментарях ЗМІ робили, зокрема Роксолана Підласа, Денис Маслов, Олена Мошенець і депутат Київради (СН), перший заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments