1.5 C
Киев
Понедельник, 15 ноября, 2021
додомуТочка зоруГромадська рада при КМДА: Семінар «Взаємодія вищих навчальних закладів і молодіжних...

Громадська рада при КМДА: Семінар «Взаємодія вищих навчальних закладів і молодіжних громадських організац…

Семінар «Взаємодія вищих навчальних закладів і молодіжних громадських організацій щодо модернізації фізичного виховання студентів»

23 лютого 2017 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся семінар на тему «Взаємодія вищих навчальних закладів і молодіжних громадських організацій щодо модернізації фізичного виховання студентів». Семінар пройшов у дружній та доброзичливій атмосфері. У семінарі взяли участь представники Інституту модернізації змісту освіти МОН, комітету з питань освіти і науки Громадської ради КМДА, молодіжної громадської організація "Молодь за вищу освіту", Всеукраїнського жіночого товариства імені О.Теліги. Активними учасниками семінару були викладачі та студенти Промислово-економічного коледжу Національного авіаційного університету, Торговельно-економічного коледжу Київського Національного торговельно-економічного університету, Київського коледжу будівництва архітектури та дизайну, Київського коледжу легкої промисловості, Київського транспортно-економічного коледжу та інші.
Учасники семінару обговорили шляхи покращення фізичного виховання у навчальних закладах.Присутні прийшли єдиної думки щодо необхідності посилення ролі фізичного виховання учнівської молоді. Всі виступаючи констатували, що рівень фізичної підготовки у першокурсників кожного року знижується, а кількість перепон на шляху розвитку системи фізичного виховання збільшується. Проблеми не зникають, а навпаки, накопичуються.
Загальними визначено наступне коло проблем :
— відсутність мотиваційної підтримки бажання студентів постійно займатися фізкультурою та спортом;
— відсутність системи рейтингів для заохочення студентів займатися фізкультурою;
— недостатня модернізація спортивно-технічного забезпечення фізкультури та занять спортом;
— необхідність збільшення кількості навчальних годин для занять фізкультурою на 1, 2 курсах;
— необхідність вирішення питання оплати годин викладачам за проведення занять у гуртках та секціях;
— недостатнє залучення молодіжних громадських організацій до розробки проектів з розвитку фізичної культури серед студентів та підтримка їх у КМДА;
Учасники семінару висловили пропозиції:
— Звернутись до депутатських комісій з проблемними питаннями розглянутими під час роботи семінару.
— запропонувати голові КМДА започаткувати премії або стипендії від мера для заохочення молоді, що навчається, активно займатись фізичною культурою та спортом.


Громадська рада при КМДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments