5.5 C
Киев
Воскресенье, 14 ноября, 2021
додомуКиївКапелюх на ялинці у Києві: організатори пояснили, чому прикрасили ним

Капелюх на ялинці у Києві: організатори пояснили, чому прикрасили ним


Капелюх чарівника, яким прикрасили головну ялинку країни на Софійській площі, символізує казку і є немов оберегом для лісових звірів. Ними вбране дерево.

Про це розповів Ігор Добруцький, засновник проєкту Folk Ukraine, організатор новорічно-різдвяних святкувань у центрі столиці.

Автор: КМДА
 
Організатори пояснили, чому головну ялинку у Києві прикрасили капелюхом

«Це вперше ми зробили для дітей щось. Завжди дорослі люди змагались своїми смаками, як зробити цікаву головну ялинку – і робили її в електроніці. Всі забули класику, традиції. На ялинці завжди були лісові герої, шишки, жолуді, грибочки. Зараз у цей тяжкий час якраз потрібна казка. Тому що з цим Covid-19 всі дуже перестрашені, а хочеться чогось щасливого і веселого», — сказав Добруцький в коментарів для «Радіо Свобода».

Під ялинкою, за словами організатора, розмістять чарівний пеньок. Він також буде інтерактивним — матиме власний годинник і маленькі кафе.

Завтра,12 грудня, почнеться монтаж 2-го капелюха. Він буде світлодіодним, 62 м в діаметрі та «накриє все різдвяне містечко своїми чарами», додав Добруцький.

Автор: КМДА
 

Святкова локація буде оточена 8-кутними різдвяними зірками й засяє традиційно у день Святого Миколая, 19 грудня о 19:00.

Критику у соцмережах на адресу капелюха, ялинки та новорічного містечка загалом керівник Folk Ukraine пояснює напругою у суспільстві, зумовлену пандемією. На його думку, українці зараз перебувають в напрузі через економічні виклики та безробіття. І для багатьох єдина можливість впоратись зі стресом – це скинути негатив у мережі.

«Найголовніше – це результат. А ми останні роки входимо у найкращу п’ятірку новорічно-різдвяних ярмарків і ялинок в Європі, і в десятку світових. Ми не пасемо задніх, краще подивитись, коли вже все буде зроблено», – зауважив Добруцький.

Автор: КМДА
 

Щороку над організацією новорічно-різдвяного містечка працювали 500-700 осіб.

Цьогоріч замість звичайної різдвяної зони на Софійській площі організували пішохідний маршрут із більшою кількістю локацій та артоб’єктів. Над їхнім спорудженням щоденно працюють близько 2 тис. осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ПЦУ верхівку ялинки на Софійській площі назвали «відьмацьким капелюхом»

На Софійській площі у Києві на час новорічних свят встановлять інтерактивну лазерну проєкцію, що транслюватиме привітання українців. Щоб ваше привітання з’явилося на головній новорічній площі України необхідно зробити 3 кроки.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments