8.6 C
Киев
Понедельник, 25 октября, 2021
додомуЖитлово-комунальні тарифиКиянам доведеться платити ще за одну комунальну послугу

Киянам доведеться платити ще за одну комунальну послугу

З 1 травня в Києві з тарифу за теплопостачання будуть виділені: абонплата і внески на встановлення й обслуговування лічильників. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.
«З 1 травня, відповідно до Закону «Про житлово-комунальні послуги», вводиться абонентська плата плюс оплата безпосередньо теплової енергії і плюс ще оплата лічильників, тобто в платіжці буде багато рядків, які не всім зрозумілі, можливо, навіть не всім фахівцям», – сказав він, додавши, що київська влада була проти такого нововведення. 
Пояснюється, що з тарифу на послугу централізованого опалення була викреслена вартість установки, повірки та ремонту лічильників теплової енергії. Тепер споживачі платитимуть за це окремо у форматі внесків, які будуть залежати від вартості робіт. 
Однак П. Пантелеєв наголосив, що виділення абонплати з тарифу на тепло не вплине на кінцеву вартість послуги. «Це не впливає на збільшення тарифу, це складова, яка виділяється. За ідеєю законодавця, це повинно дозволити обмежити підприємствам внутрішні витрати. Це стосується вартості робіт за нарахуваннями, проведення абонентського обліку. Граничну вартість абонентської плати затвердить Кабмін», – підсумував він. 

Фото:https://www.rbc.ua

https://biz.ligazakon.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments